Lampa stołowa klasyczna ceramiczna Mansion Markslojd 107039 biurkowa dekoracyjna
Kod produktu: 107039
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa stołowa Markslojd Mansion 107039 dekoracyjna
Piękna lampa stołowa łącząca w sobie klasyczny i dekoracyjny styl. Bogato zdobiona kolorowymi rysunkami ceramiczna oprawa z tekstylnym abażurem doda stylu każdemu wnętrzu. Lampa Markslojd Mansion to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. przy łóżku jak i również w salonie. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby, hotele.
W oprawie zastosowano trzonek E14 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również mniejszą wersję lampy Mansion
Specyfikacja:
| Typ | lampa stołowa |
| Model | 107039 |
| Źródło światła | E14 |
| Maksymalna moc | 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | ceramika, tkanina |
| Kolor główny | biały / kolorowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) z włącznikiem i wtyczką sieciową |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Biały
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Ceramika
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

