Lampa ścienna kinkiet PRINCE W0360-01A-B5AC Zuma Line kryształowa
Kod produktu: 003064-001922
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Lina W0360-01A-B5AC PRINCE kinkiet ścienny glamour
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | PRINCE |
| Model | W0360-01A-B5AC PRINCE KINKIET |
| Źródło światła | 1 x G9 (brak w komplecie) |
| Maksymalna moc | 1 x 42W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, szkło |
| Kolor główny | srebrny,transparentny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Długość | 18 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Przezroczysty | kryształ
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Szkło | Kryształ
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

