Lampa ścienna kinkiet LED design Kubik Markslojd 5W 107065 ładowarka USB czarna
Kod produktu: 107065
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa ścienna kinkiet LED Kubik Markslojd 107065 czarna
Nowoczesna lampa ścienna kinkiet LED w formie czarnej minimalistycznej półki z wbudowaną ładowarką USB. Niezwykle praktyczna i staranne wykonana przyciąga uwagę nie tylko w mieszkaniu ale również w powierzchnie komercyjnych - pubach, restauracjach hotelach. Oprawa wyposażona jest w ściemniacz. W oprawie zastosowano moduł LED o mocy 5W o barwie ciepłej - 3000K
Specyfikacja:
| Typ | kinkiet |
| Model | 107065 |
| Źródło światła | LED |
| Moc | 5W |
| Barwa światła | 3000K (ciepła) |
| Strumień świetlny | 525 lm |
| Ściemniacz | TAK |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarna |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Długość przewodu | 200 cm |
| Kolor przewodu | transparentny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

