Lampa podłogowa ładowarka USB Linear Markslojd 107308 biała
Kod produktu: 107308
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa podłogowa Markslojd Linear 107307 biała, chrom
Piękna minimalistyczna elegancka lampa podłogowa. Połączenie koloru białego z chromowanymi wykończeniami doda charakteru każdemu wnętrzu. Regulowane przeguby pozwalają na łatwe ustawienie kierunku światła. Lampa Markslojd Linear to świetna propozycja jako oświetlenie do salonu. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby.
W lampie zastosowano trzonki E14 dzięki czemu możesz dobrać do niej energooszczędne żarówki LED.
W naszym sklepie znajdziesz również lampę Linear w wersji czarnej
Specyfikacja:
| Typ | lampa podłogowa |
| Model | 107307 |
| Źródło światła | E14 |
| Maksymalna moc | 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | biały, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód z wtyczką sieciową - 2 m |
| Wysokość | 144 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Głębokość | 65 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Biały
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 1 źrodło
Kształt lampy
- Kształt lampy Okrąg
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

