Trio lampa ogrodowa kinkiet SAMBESI antracyt czujnik zmierzchu IP44 204160142
Kod produktu: 204160142
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesna lampa zewnętrzna kinkiet TRIO Sambesi 204160142 antracyt E27 wbudowany czujnik zmierzchu
Ogrodowa lampa elewacyjna kinkiet z wbudowanym czujnikiem zmierzchu Sambesi na źródło światła 1xE27. Dzięki zastosowaniu gwintu oprawy E27 możemy zastosować z lampą dowolną żarówkę LED o mocy max. do 10W. Oprawa będzie pięknym uzupełnieniem i oświetleniem ogrodów, podjazdów, schodów, tarasów, placów. Dzięki podwyższonej klasie szczelności IP44 może być z powodzeniem stosowana na zewnątrz w trudnych warunkach atmosferycznych.
Jej klasyczny wygląd upiększy nie tylko elewację ale również każde wnętrze.
Oprawa wykonana z aluminium oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na wstrząsy i uderzenia.
Polecamy dostępne w naszej ofercie żarówki LED, które znacząco zmniejszą zużycie energii elektrycznej.
Oprawa posiada zintegrowany czujnik zmierzchu- dzięki czemu sama włącza się po zmierzchu.
Specyfikacja:
| Model | SAMBESI |
| Kolor główny produktu | antracyt |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 (brak w komplecie) |
| Moc maksymalna źródła światła | do 10W LED |
| Napięcie znamionowe produktu | 220-240V~50Hz |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Kąt rozsyłu światła | - |
| Wymiary | 330*125 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Oprawy zewnętrzne
- Producent Trio
- typ oprawy kinkiet ścienny / elewacyjny
- kolor dominujący antracyt / grafit
- styl oprawy nowoczesny
- czujnik ruchu tak
- czujnik zmierzchu tak
- źródło świata wymienne
- Kierunek świecenia dookoła
- klasa szczelności IP44
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

