Lampa budowlana LED na statywie 2x50W IP65 5000K mocna
Kod produktu: 1733
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa budowlana LED podwójna na statywie regulowanym 2x50W 5000K
Gotowa do pracy budowlana lampa LED na statywie.
W oprawie zastosowano 2 naświetlacze LED o mocy 50W i strumieniu świetlnym 5000lm. Łącznie mamy do dyspozycji aż 10000lm do doświetlania miejsca pracy.
Statyw z podwójnym uchwytem, regulacją wysokości.
Maksymalna wysokość robocza 160 cm.
Lampa wraz z reflektorami jest kompletna i gotowa do podłączenia. W zestawie mamy mufę hermetyczną oraz przewód zasilający do podpięcia do zasilania.
Klasa szczelności lamp: IP65
Gdzie sprawdzą się naświetlacze robocze GERMI?
- oświetlenie do malowania ścian
- oświetlenie do szpachlowania ścian
- oświetlenie do wszelkich wykończeń
Zalety naświetlacza LED GERMI
- klasa szczelności IP65
- klasa odporności mechanicznej IK08
- współczynnik mocy PF>0,9
- 2 letnia gwarancja producenta

Specyfikacja:
| Typ lampy: | reflektor LED roboczy na statywie |
| Główny materiał lampy: | aluminium / poliwęglan |
| Kolor główny produktu: | szary |
| Wymiary statywu | 1600 mm |
| Rodzaj statywu | podwójny |
| Wymiary naświetlacza | 210 x 160 x 25 mm |
| Napięcie znamionowe: | 180-230V |
| Moc źródła światła: | 2x50W |
| Ilość lumenów | 10000 lm |
| Barwa światła | 5000K |
| Stopień ochrony produktu: | IP65 |
| Długość przewodu z wtyczką | 150 cm |
| Kąt świecenia | 85° |
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Klasa energetyczna produktu: | F |
| Temperatura pracy | -20* / +45* C |
| Okres trwałości | 50.000 h |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Oprawy zewnętrzne
- Barwa światła ~4500K
- Producent PM
- typ oprawy naświetlacz
- kolor dominujący czarny
- styl oprawy nowoczesny
- czujnik ruchu nie
- czujnik zmierzchu nie
- źródło świata zintegrowane (LED)
- Kierunek świecenia kierunkowy-regulowany
- klasa szczelności IP65
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

