Łącznik świecznikowy Simon 54 DW5.01/43 srebrny
Kod produktu: DW5.01/43
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Łącznik świecznikowy Simon 54 DW5.01/43
*produkt bez ramki
Dostępne są również inne moduły i ramki w wersji od pojedynczej do 5-krotnej z serii Simon 54.

| DANE PODSTAWOWE | |
|---|---|
| SERIA | Simon 54 |
| NAZWA PRODUKTU/RODZAJ | łącznik świecznikowy |
| KOLOR | srebrny mat |
| TYP PRODUKTU | moduł |
| RODZAJ PODŁĄCZENIA / TYP ZACISKU | szybkozłącza |
| UWAGI | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę pod klawisze i uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | opcjonalnie/nieodłącznie |
| STOPIEŃ OCHRONY IP | IP20/IP44 |
| DANE SZCZEGÓŁOWE | |
|---|---|
| NADRUK/PIKTOGRAM | brak |
| RODZAJ MATERIAŁU | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI | lakierowanie |
| WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI | matowy |
| SPOSÓB MONTAŻU [ETIM] | montaż podtynkowy |
| SPOSÓB MOCOWANIA | pazurki / wkręty |
| WYSOKOŚĆ PRODUKTU | 75 mm |
| SZEROKOŚĆ PRODUKTU | 75 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ PRODUKTU | 41 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ WBUDOWANIA | 26 mm |
| UKŁAD POŁĄCZEŃ |
Łącznik 2x1-biegunowy (bistabilny) |
Cechy produktu
Kolor modułu
- kolor srebrny mat, metalizowany
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

