Kinkiet ścienny sufitowy regulowany PORTER 1XGU10 IP44 ML7642
Kod produktu: ML7642
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet ścienny czarny regulowany PORTER 1XGU10 IP44 ML7642
Kinkiet ścienny o klasie szczelności IP44 z regulacją kąta świecenia. W oprawie zastosowano trzonek GU10 (brak źródła światła w komplecie).
Tworzone z pasją lampy marki Milagro oraz Eko-Light to połączenie niesamowitego designy z praktycznością. W ofercie marki Milagro znajdą Państwo różnorodne modele kinkietów LED, lamp wiszących LED ringi sterowanych pilotem, spotów, lamp wiszących. Bogata oferta idzie w parze z wysoką jakością. Postaw na oświetlenie Milagro.
Specyfikacja
- Typ oprawy: lampa ścienno-sufitowa
- Seria: PORTER
- Napięcie zasilania: 220-240V ~50/60Hz
- Rodzaj gwintu: GU10
- Ilość źródeł światła: 1
- Typ źródła światła: żarówki LED (brak w komplecie)
- Moc maksymalna: 1x10W
- Regulacja kąta świecenia: tak
- Przeznaczenie: salon / jadalnia / kuchnia / sypialnia / pokój dzienny / korytarz / biuro
- Styl: nowoczesny, skandynawski, loft, indystrialny
- Materiał dominujący: metal
- Kolor dominujący: czarny
- Kolor uzupełniający: -
- Wysokość: 140 mm
- Szerokość: 60 mm
- Długość: 60 mm
- Wymiary klosza: 60x80 mm
- Klasa szczelności: IP44
- Gwarancja producenta: 3 lata
Specyfikacja:
| Model | ML7642 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693776420 |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w komplecie | brak |
| Maksymalna moc/źródło | 1xGU10 |
| Strumień światła | - |
| Barwa światła | - |
| Głębokość | 80 mm |
| Szerokość klosza | 60 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Materiał | metal |
| Kolor | czarny |
| Trzonek | - |
| Liczba ramion | - |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Oprawy downlight spot
- typ oprawy natynkowa
- kolor dominujący czarny
- ilość źródeł światła 1
- typ źródła światła GU10
- regulacja kąta świecenia tak
- klasa szczelności IP44
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

