Kinkiet lampa ścienna metalowa listwa nad obraz Mona-Lisa Markslojd 214242 mosiądz
Kod produktu: 214242
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowany kinkiet na wysięgniku Markslojd Mona-Lisa 214242 mosiądz
Minimalistyczny stalowy kinkiet nad obraz. Oprawa w kolorze mosiądzu doda stylu każdemu wnętrzu. Lampa posiada przewód zakończony wtyczką. Lampa Markslojd Mona-Lisa to świetna propozycja na oświetlenie akcentowe nad obrazami lub elementami dekoracyjnymi. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby.
W oprawie zastosowano 2 trzonki E14 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również lampę Mona-Lisa w kolorze patyna.
Specyfikacja:
| Typ | kinkiet |
| Model | 214242 |
| Źródło światła | 2 x E14 |
| Maksymalna moc | 2 x 25W (łącznie 50W) |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) z wtyczką |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

