Kinkiet lampa ścienna łazienkowa kula Zenit Markslojd IP44 107488 biały
Kod produktu: 107488
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kinkiet na wysięgniku biała kula Markslojd Zenit 107488 biały
Piękny kinkiet łączący w sobie nowoczesny i minimalistyczny styl. Biała szklana kula na białej podstawie dzięki wysokiemu stopniu szczelności (IP44) idealnie nadaje się do łazienki. Lampa Markslojd Zenit to świetna propozycja jako oświetlenie do salonu. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły doskonale pasować będą w restauracjach, pubach czy hotelach.
W oprawie zastosowano trzonek G9 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
Specyfikacja:
| Typ | kinkiet |
| Model | 107488 |
| Źródło światła | G9 |
| Maksymalna moc | 18W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | szkło, metal |
| Kolor główny | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Głębokość | 16,2 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

