Kinkiet lampa ścienna łazienkowa kryształowa Lysekil Markslojd IP44 105309 crystal chrom
Kod produktu: 105309
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowany kinkiet na wysięgniku Markslojd Lysekil 105309 crystal
Kryształowy bogato zdobiony kinkiet do łazienki. Eleganckie wykończenia w kolorze chromu dopełnia całości tej eleganckiej lampy w stylu glamour. Lampa Markslojd Lysekil ze względu na wyższą klasę szczelności - IP44 jest świetną propozycją na oświetlenie w miejsca o podwyższonej wilgotności powietrza. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko łazienkę ale również wnętrza komercyjne takie jak restauracje, puby czy hotele.
W oprawie zastosowano 2 trzonki G9 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
Specyfikacja:
| Typ | kinkiet |
| Model | 105309 |
| Źródło światła | 2 x G9 |
| Maksymalna moc | max 2 x 28W (łącznie 56W) |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal, kryształ |
| Kolor główny | transparentny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

