Kinkiet lampa ścienna Valencia Markslojd 106081 regulowana czarna
Kod produktu: 106081
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowany kinkiet na wysięgniku czarny Markslojd Valencia 106081 czarny
Piękny kinkiet łączący w sobie nowoczesny i skandynawski styl. Czarna oprawa z chromowanymi wykończeniami doda stylu każdemu wnętrzu. Regulowany uchwyt pozwala na łatwe ustawienie kierunku światła. Lampa Markslojd Valencia to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. nad łóżkiem. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby. W oprawie zastosowano trzonek GU10 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również lampy stołowe.
Specyfikacja:
| Typ | kinkiet |
| Model | 106081 |
| Źródło światła | GU10 |
| Maksymalna moc | 35W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) z włącznikiem i wtyczką sieciową |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 28 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

