Kinkiet lampa ścienna Savoy Markslojd 106307 regulowana mosiądz chrom biała
Kod produktu: 106307
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowany kinkiet na wysięgniku biały Savoy Markslojd 106307
Piękny kinkiet łączący w sobie skandynawski i minimalistyczny styl. Biały tekstylny abażur na wysięgniku w kolorze chromu ,doda stylu każdemu wnętrzu. Regulowany uchwyt pozwala na łatwe ustawienie kierunku światła. Wbudowany włącznik z funkcją ściemniacza na przyściance pozwoli na łatwe regulowanie mocy światła. Lampa Markslojd Thelma to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. nad łóżkiem. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, hotele, puby.
W oprawie zastosowano trzonek E27 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również lampę Savoy w kolorze złotym /mosiądz
Specyfikacja:
| Typ | kinkiet |
| Model | 106307 |
| Źródło światła | E27 (max 60W) + moduł LED - (3W) |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | biały, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) z wtyczką |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

