Kinkiet lampa ścienna Fjallbacka Markslojd 104049 regulowana chrom
Kod produktu: 104049
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowany kinkiet chrom Fjallbacka Markslojd 104049
Piękny kinkiet łączący w sobie skandynawski styl i nowoczesność. Chromowana oprawa na ruchomym ramieniu doda blasku każdemu wnętrzu. Regulowany uchwyt pozwala na łatwe ustawienie kierunku światła. Wbudowany klasyczny włącznik góra/dół na przyściance dopełnia całości. Lampa Markslojd Fjallbacka to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. nad łóżkiem. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby. W oprawie zastosowano trzonek E14 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również w inne lampy z serii Fjallbacka
Specyfikacja:
| Typ | kinkiet |
| Model | 104049 |
| Źródło światła | E14 |
| Maksymalna moc | 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód (200 cm) z włącznikiem i wtyczką sieciową |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 21 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

