Kinkiet lampa łazienkowa Fjallbacka Markslojd IP44 czarna
Kod produktu: 108082
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowany kinkiet na wysięgniku czarny Markslojd Fjallbacka łazienkowy IP44
Piękny kinkiet łączący w sobie styl skandynawski i vintage. Regulowany uchwyt pozwala na łatwe ustawienie kierunku światła. Lampa Markslojd Fjallbacka to świetna propozycja jako oświetlenie do łazienki czy toalety a to dzięki podwyższonej klasie szczelności IP44. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby. W oprawie zastosowano trzonek G9 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również w inne lampy z serii Fjallbacka
Specyfikacja:
| Typ | kinkiet |
| Model | 108082 |
| Źródło światła | G9 |
| Maksymalna moc | 20 |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | natynkowo |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Odległość od ściany | 22 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

