Kinkiet lampa Fjallbacka Markslojd 105814 lampa regulowana czarna
Kod produktu: 105814
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowany kinkiet na wysięgniku czarny Markslojd Fjallbacka 105814 czarny
Piękny kinkiet łączący w sobie styl skandynawski i vintage Regulowany uchwyt pozwala na łatwe ustawienie kierunku światła. Lampa Markslojd Fjallbacka to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. nad łóżkiem. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane szczegóły ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, restauracje, puby. W oprawie zastosowano trzonek E14 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również w inne lampy z serii Fjallbacka
Specyfikacja:
| Typ | kinkiet |
| Model | 105814 |
| Źródło światła | E14 |
| Maksymalna moc | 40W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Sposób podłączenia | przewód z wtyczką sieciową |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Odległość od ściany | 19,5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

