Kinkiet ceramiczny VEGA szary SL.0877 Sollux
Kod produktu: SL.0877
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny ceramiczny szary kinkiet podłużny góra-dół E27 Vega Sollux SL.0877
Wyjątkowej urody seria opraw z wypalanej ceramiki (znacznie trwalszej od gipsu) wyprodukowana w Polsce.
Oprawa barwiona na kolor szary.
Oprawa od dołu z szybką maskującą, od góry otwarta.
Kinkiet rozprasza piękne światło do góry jak i dołu sprawdzając się tym samym jako oświetlenie ścian, schodów.
Zaletą opraw ceramicznych jest możliwość ich malowania na dowolny kolor farbami do ścian (akrylowymi, emulsyjnymi). Pozwala to na niezliczoną kombinacji barwy kinkietu, która upiększy każde wnętrze.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet ceramiczny |
| Seria: | Vega |
| Główny materiał lampy: | ceramika wypalana |
| Kolor główny produktu: | szary |
| Rodzaj trzonka: | 1 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 1 x 60W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 10 cm |
| Szerokość: | 32 cm |
| Odległość od ściany | 10 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

