Kinkiet betonowy 2xE27 prostokąt Solid 9721 Nowodvorski
Kod produktu: 9721
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesny betonowy kinkiet Solid 9721 Nowodvorski
Wyjątkowej urody oprawa ścienna z betonu wyprodukowana w Polsce. Nowoczesny loftowy styl betonowego kinkietu sprawdzi się w każdym wnętrzu. Beton jest nie tylko modny ale i praktyczny, ponadczasowy.
W oprawie można stosować źródła światła E27 (tkz. duży gwint) 230V x 2 szt.
Kinkiet rozprasza piękne światło do góry jak i dołu sprawdzając się tym samym również jako oświetlenie ścian, schodów.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet betonowy |
| Seria: | SOLID |
| Główny materiał lampy: | beton/gips |
| Kolor główny produktu: | szary |
| Rodzaj trzonka: | 2 x E27 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 2 x 40W (brak w komplecie) |
| Wysokość: | 10 cm |
| Szerokość: | 51,5 cm |
| Odległość od ściany | 13 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Szary
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Beton
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 2 źródła
Kształt lampy
- Kształt lampy Kwadrat | prostokąt
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

