Kinkiet Gladius złoto kryształ Zuma Line W0535-01B-B5J7
Kod produktu: 003064-020109
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zuma Line Gladius W0535-01B-B5J7 kinkiet złoty
Lampy Zuma Line to różnorodności kształtów i rozmiarów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Każdy produkt ma swoje niepowtarzalne cechy, które nadają mu swoisty urok. Lampy marki Zuma Line charakteryzują się wysoką jakością. Sprawdź pełną ofertę lamp Zuma Line w sklepie Perfekt Market
Specyfikacja:
| Seria | GLADIUS |
| Model | W0535-01B-B5J7 GLADIUS KINKIET ZŁOTY/GOLD |
| Źródło światła | 1x G9 |
| Maksymalna moc | G9 x 28W max |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Materiał produktu | kryształ, tworzywo sztuczne |
| Kolor główny | złoty, transparentny |
| Stopień ochrony | IP29 |
| Klasa ochronności produktu | I klasa |
| Wysokość | 22cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

