Italux Harley MDM-3480/3 GR+GD lampa wisząca grafitowy, złoty szampański
Kod produktu: MDM-3480/3 GR+GD
Wystaw opinię o produkcie
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
Koszty dostawy wybranego produktu
-
GLS. Kurier 15,99 zł
ubezpieczona przesyłka doręczana przez kuriera
-
Kurier -paczka dłużycowa 2mb 29,00 zł
paczki o długości max. 2 mb. np. profile aluminiowe LED, klosze
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym ul. Augustowska 12, 10-683 Olsztyn
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Italux Harley MDM-3480/3 GR+GD lampa wisząca grafitowa, złoty szampański
Lampy marki Italux to nowoczesne i stylowe oświetlenie do każdego wnętrza. W ofercie producenta z 25 letnią historią znajdą Państwo żyrandole, lampy, kinkiet w różnym stylu: klasycznym, glamour, industrialnym, loftowym, kolonialnym. Na wszystkie produkty udzielana jest gwarancja producenta
| Kod produktu | MDM-3480/3 GR+GD |
| Seria lampy | Harley |
| Główny kolor lampy | grafitowy, złoty szampański |
| Materiał | Stal |
| Kolor/typ klosza | grafitowy, złoty szampański |
| Wysokość całkowita | Wys. całk. 102 cm |
| Długość | |
| Szerokość | 60 |
| Wysokość | 21 |
| Średnica | |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Trzonek / gwint | E27 |
| Napięcie zasilania | 220V |
| Źródło światła | Klasyczne lub LED |
| Moc maks. lampy | 40W |
| Strumień świetlny (lm) | |
| Temperatura barwowa | |
| Kąt/promień świecenia | |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Opcja ściemniania | |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

