Kinkiet ścienny kostka podwójny LOBO MAXI czarny Sollux SL.0530
Kod produktu: SL.0530
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Nowoczesna lampa ścienna kinkiet podwójny Lobo maxi czarny SL.0530
Seria nowoczesnych lamp Lobo Maxi to geometryczne formy które idealnie rozświetlą Twoją przestrzeń i nadadzą wnętrzu niesamowity klimat. Delikatne nacięcie w kloszu lampy tworzy niesamowitą grę świateł, która urzeknie nie jednego.
Minimalistyczny design lamp z pewnością przyciągnie oko Twoich gości i nada charakteru wnętrzom w stylu nowoczesnym i minimalistycznym.
Wszystko wyprodukowane w Polsce z dbałością o szczegóły które tak bardzo liczą się w przy urządzaniu domu Twoich marzeń!
Plafony sufitowe z serii Lobo przystosowane są do żarówek G9 - możliwość zakupienia źródeł światła LED do opraw w naszym sklepie.
Specyfikacja:
| Typ lampy: | kinkiet |
| Seria: | Lobo maxi |
| Główny materiał lampy: | stal |
| Kolor główny produktu: | czarny |
| Rodzaj trzonka: | 2xG9 |
| Napięcie znamionowe: | 230V |
| Moc źródła światła: | 2 x 40W (brak w komplecie) |
| Odległość od ściany: | 10 cm |
| Wymiary: | 20 x 10 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
Cechy produktu
Lampy kolory
- Kolory Czarny
Materiał | wykończenie lampy
- Materiał Stal | chrom | aluminium
Lampy - ilość żarówek
- Ilość źródeł światła / rodzaj światła 2 źródła
Kształt lampy
- Kształt lampy Kwadrat | prostokąt
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

