Italux Harley MBM-3480/1B GD kinkiet złoty szampański
Kod produktu: MBM-3480/1B GD
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Italux Harley MBM-3480/1B GD Kinkiety Złoty szampański
Lampy marki Italux to nowoczesne i stylowe oświetlenie do każdego wnętrza. W ofercie producenta z 25 letnią historią znajdą Państwo żyrandole, lampy, kinkiet w różnym stylu: klasycznym, glamour, industrialnym, loftowym, kolonialnym. Na wszystkie produkty udzielana jest gwarancja producenta
| Kod produktu | MBM-3480/1B GD |
| Seria lampy | Harley |
| Główny kolor lampy | złoty szampański |
| Materiał | Stal |
| Kolor/typ klosza | złoty szampański |
| Wysokość całkowita | |
| Długość | 34 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Średnica | |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek / gwint | E27 |
| Napięcie zasilania | 220V |
| Źródło światła | Klasyczne lub LED |
| Moc maks. lampy | 40W |
| Strumień świetlny (lm) | |
| Temperatura barwowa | |
| Kąt/promień świecenia | |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Opcja ściemniania | |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

