Milagro girlanda ogrodowa basic 15 metrów (bez żarówek) czarna IP44 EKO9138
Kod produktu: EKO9138
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Milagro girlanda ogrodowa basic 15 metrów (bez żarówek) czarna IP44 EKO9138
Ogrodowa girlanda EKO LIGHT to obowiązkowa pozycja naszego oświetlenia ogrodowego. Girlanda wyposażona w 15 gniazd z wodoodpornymi gniazdami E27 o łącznej długości 15 metrów. Brak żarówek w komplecie.
Girlanda na końcu zakończona gniazdem, dzięki któremu można podłączyć kolejną girlandę.
Girlanda świetnie sprawdzi się jako element dekoracji w ogrodach, w antresolach czy na tarasach, tworząc swoim światłem niepowtarzalny klimat i nastrój.
Specyfikacja:
| Model | EKO9138 |
| EAN - kod kreskowy | 5902693791386 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Trzonek | E27 |
| Źródło światła w komplecie | brak |
| Maksymalna moc/źródło | 15 x max 8W LED |
| Strumień światła | - |
| Barwa światła | - |
| Długość całkowita | 15 m |
| Szerokość oprawki | 3.5 cm |
| Wysokość oprawki | 6 cm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Cechy produktu
Oprawy zewnętrzne
- Producent Milagro/Eko-Light
- typ oprawy girlanda
- kolor dominujący czarny
- styl oprawy nowoczesny
- czujnik ruchu nie
- czujnik zmierzchu nie
- źródło świata wymienne
- Kierunek świecenia dookoła
- klasa szczelności IP44
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

