Kinkiet lampa ścienna ze ściemniaczem Torino Markslojd 107538 na wysięgniku regulowana biała
Kod produktu: 107538
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Regulowany kinkiet na wysięgniku biały Markslojd Torino 107538
Piękny kinkiet w stylu skandynawskim. Minimalistyczna biała lampa Markslojd Torino to świetna propozycja jako oświetlenie do sypialni np. przy łóżku. Jej staranne wykonanie oraz dopracowane detale ozdobią nie tylko mieszkanie ale również wnętrza komercyjne, puby, restauracje.
W oprawie zastosowano gniazdo GU10 230V dzięki czemu mamy możliwość wyboru wśród wielu nowoczesnych energooszczędnych żarówek LED.
W naszym sklepie znajdziesz również kinkiety Torino w innych kolorach
Specyfikacja:
| Typ | Kinkiet |
| Model | 107538 |
| Źródło światła | GU10 |
| Maksymalna moc | 12W |
| Zasilanie | 220-230V 50/60Hz |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Materiał produktu | metal |
| Kolor główny | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności produktu | II klasa |
| Długość przewodu | 200 cm |
| Sposób podłączenia | przewód z wtyczką sieciową z wyłącznikiem |
| Kolor przewodu | czarny |
| Szerokość | 7 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary lampy:

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

