MiBoxer zestaw do taśm LED RGB sterownik + pilot dotykowy biały FUT025
Kod produktu: FUT025
Wystaw opinię o produkcie
dostawa do dowolnego Paczkomatu w Polsce w 24-48 godzin od nadania przesyłki
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kontroler RGB Mi Light do taśm RGB 1 strefowy. Model FUT025
Kontroler FUT025 RGB Mi Light w zestawie: pilot i odbiornik do 1 strefy.
Dzięki kontrolerowi, za pomocą pilota możemy sterować naszym oświetleniem wielokolorowym w naszych wnętrzach.
Odbiornik komunikuje się z pilotem radiowo 2.4G RF.
Po instalacji odpowiedniego routera WiFi Mi Light dzięki odbiornikowi taśmą RGB możemy sterować również za pomocą smartphona lub tabletu.
Pilot mi Light wraz z odbiornikiem posiada wiele ciekawych dynamicznych funkcji zmiany światła:
- płynna zmiana barw : czerwony, zielony, niebieski, biały
- krótkie przejścia między kolorami : czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, błękitny, biały
- szybkie przejścia pomiędzy różnymi kolorami
- płynne rozjaśnianie i przyciemnianie koloru czerwonego, zielonego lub niebieskiego, następnie 3 szybkie błyski koloru czerwonego
- połączone programy jw. zapętlone
- płynne przejścia pomiędzy wszystkimi kolorami
- płynne ściemnianie i rozjaśnianie koloru białego
Schemat podłączenia:

SPECYFIKACJA
| Model | FUT025 |
| Napięcie zasilania | 12V-24V |
| Prąd max. | 6A na kanał. max 10A |
| Maksymalne obciążenia | 120W dla 12V 240W dla 24V |
| Sterowanie | wspólna anoda |
| Gniazdo zasilania | dc 2.1/5.5 |
| Częstotliwość zdalna | 2.4 GHz |
| Zasięg pilota | 30m |
| Możliwość schowania odbiornika | TAK- odbiornik komunikuje się z pilotem przez płyty KG, płyty meblowe itp. |
| Wymiary | odbiornik: 85x45x23mm, pilot: 110*52*20mm |
| Zasilanie | baterie 3xAAA- brak w komplecie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Certyfikaty | CE RoHS |
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi PL
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

