Zasilacze wodoodporne GLP seria GPV

Zasilacze wodoodporne GLP seria GPV zostały skonstruowane z myślą o zainstalowaniu oświetlenia typu LED, w otoczeniu gdzie jest większe nasilenie wilgoci oraz zapylenia. Zasilacz został wyposażony w specjalne dodatkowe zabezpieczenia, które nie tylko chronią wtórny obwód zasilacza przed zwarciem oraz przeciążeniem, ale także pozwalają na to, by zasilacz mógł przejść samoczynnie w tryb normalnej pracy po usunięciu zakłócenia. Warto w tym miejscu dodatkowo podkreślić, że jego konstrukcja jest odporna na zakłócenia i wahania sieci elektroenergetycznej. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

Wysoka stabilność zasilacza

Zasilacze wodoodporne GLP seria GPV cechują się bardzo wysoką stabilnością. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu układu regulacji napięcia wyjściowego i sterowania, który został specjalnie zaprojektowany dla tego zasilacza. Działanie tego zasilacza zostało oparte na sterowniku PWM posiadającym wzmacniacz błędu w sprzężeniu zwrotnym. Dzięki temu praca zasilacza może odbywać się bez zakłóceń, nawet przy niesprzyjających warunkach, a podłączone do niego lampy LED dają jednostajne światło cechujące się stabilnym natężeniem oświetlenia. Warto w tym miejscu podkreślić, że te zasilacze mogą być zasilane z takich samych obwodów, jak te, z których zasila się inne urządzenia pobierające duży prąd. 

Uniwersalność zasilacza

Zasilacze wodoodporne GLP seria GPV są niezwykle uniwersalne. Dzięki zastosowanym w nich specjalistycznej konstrukcji są w stanie pracować prawidłowo tam, gdzie inne zasilacze miałby z tym problem. Są odporne na wilgoć oraz zapylenie. Dzięki czemu można je stosować do zasilania oświetlenia typu LED na przykład w łazience czy kuchni, gdzie inne zasilacze mogłyby mieć problem z prawidłowym funkcjonowaniem, lub nawet ulec awarii. 

Ten rodzaj zasilaczy stanowi tak naprawdę fundament każdej instalacji LED. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na żarówki typu LED, taśmy LED czy całe moduły LED, do zasilenia będziemy potrzebować odpowiedniego zasilacza. Warto zatem pomyśleć zawczasu o dobrze odpowiedniego, co do którego będziemy mieć pewność, że ze względu na pyły czy wilgoć nie ulegnie nam nagle awarii. Zasilacze wodoodporne GLP seria GPV sprawdzą się w tym zadaniu znakomicie. 

Zasilacze posiadają bardzo wiele dodatkowych systemów filtrów zabezpieczających, takich jak chociażby elektroniczny stabilizator napięcia czy przeciwprzepięciowy, co zapewnia nam gwarancję zdecydowanie długiej żywotności zamontowanych przez nas systemów oświetleniowych typu LED.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl